Rok 2017 w Polsce upłynie pod znakiem koncertów i imprez muzycznych. Nad Wisłą zagości wielu światowej sławy artystów – a wśród nich Ariana Grande. Wokalistka, pojawiła się na scenie zaledwie kilka lat temu, a już może pochwalić się kilkunastoma nagrodami i wyróżnieniami. Jej muzyka podbiła serca fanów na całym globie. A już w tym roku, będzie mieć okazje zobaczyć Arianę Grande na żywo w Polsce.

O artystce słów kilka…
Ariana Grande, a właściwie Ariana Grande Butera, to urodzona w 1993 roku W Boca Raton, w stanie Floryda wokalistka R&B oraz pop, zajmuję się również komponowaniem muzyki oraz aktorstwem.

Jej kariera, rozpoczęła się jak wiele innych – występami na lokalnych imprezach w swojej okolicy. Kolejnym krokiem do sławy, był jej występ w musicalu „13”, oraz późniejsza rola w serialu „Victoria znaczy zwycięstwo”. Jej muzyczna kariera, rozpoczęła się w 2011 roku – wraz z wydaniem płyty zawierającej muzykę z serialu „Victoria znaczy zwycięstwo – music from victorious” – ten krążek, pozwolił jej na podpisanie umowy z Republic Records.

Jednak prawdziwy debiut Ariany Grande, przypada na rok 2013, kiedy to wydała swój pierwszy album – „Yours Truly”, który w niedługim czasie znalazł się na pierwszym miejscu amerykańskiej listy najczęściej kupowanych płyt wg. magazynu Billboard. W 2014 roku, Stowarzyszenie Biznesu Muzycznego, okrzyknęło ją przełomowym artystą roku – w tym samym czasie wydała swój drugi album, zatytułowany „My Everything” promowany przez utwór „Problem”.

Trasa koncertowa przewidziana na 2017 rok, w ramach której Ariana Grande wystąpi również w Polsce, ma promować trzeci krążek artystki zatytułowany „Dangerous Women”. Największym hitem z ów albumu, jest singiel o tym samym tytule, który w popularnym serwisie YouTube, ma już ponad 340 milionów wyświetleń.

O popularności artystki, świadczą nie tylko wielokrotnie pokryte platyną płyty czy ilość zdobytych nagród. Współcześnie, o tym czy dany wokalista jest popularny, najlepiej świadczą jego media społecznościowe – a tych Ariana Grande, wręcz nie ma sobie równych, na chwilę obecną, jej Facebook’owy profil śledzi ponad 31 milionów fanów (dla porównania, legenda muzyki rockowej – Metallica, ma ich ponad 37 milionów). Jej popularność widoczna jest także w statystykach portalu Spotify, gdzie jest jedną z najchętniej słuchanych artystek – ze stałym miejscem na liście Spotify Top 10, z oszałamiającym wynikiem 28 milionów, odtwarzanych utworów w miesiącu.

Koncert w Polsce, kiedy i gdzie?
Pierwsza dobra wiadomość jest taka, że w związku z ogromnym zainteresowaniem fanów, artystka ogłosiła że zagra aż dwa koncerty w Polsce. Odbędą się kolejno 31 maja i 1 czerwca w Łódzkiej Atlas Arenie.

Jedno jest pewne, na szykuje się świetna impreza, na której nie może zabraknąć żadnego fana muzyki pop czy R&B. Jeśli jeszcze nie udało wam się dostać biletu – znajdziecie je tutaj. A sądząc po popularności artystki, czeka nas koncert, którego Łódzka Atlas Arena, długo nie zapomni.

Dlatego czym prędzej zaopatrzcie się w swoją wejściówkę i zobaczcie jak światowej sławy artystka, rozkręca tłum nadwiślańskich fanów.

MS
Nie wiesz, gdzie znaleźć bilety na koncert Ariany Grande? Więcej informacji znajdziesz na: www.alebilet.pl/bilety/ariana_grande.