Niektórzy modę dziecięcą kojarzą przede wszystkim z tendencyjnością i powielaniem stereotypów, a nierzadko nawet z nudą. Taki sposób myślenia jest,jednak zupełnie różny od rzeczywistego obrazu dziecięcych trendów. Istotnym argumentem na to, że moda najmłodszych jest równie ważna i interesująca co moda dorosłych może być najnowsza kolekcja marki Monnalisa. Marka powstała we Włoszech w 1968 roku i dość szybko zyskała międzynarodową popularność. Wszystkie produkty z metką Monnalisa są wykonywane z najwyższej jakości materiałów w oparciu o aktualne trendy.

Kolekcja jesień/zima 2013 to świeże, interesujące propozycje, będące połączeniem dziecięcej klasyki z innowacyjnymi rozwiązaniami. Kolekcja sięga po kochane przez najmłodszych postacie takie jak m.in. Pluto, Chip & Dale, czy Mickey Mouse. Znane motywy na ubraniach z pewnością wzbudzą zachwyt najmłodszych, szczególnie jeśli do wyżej wymienionego towarzystwa dołączymy jeszcze urocze kocięta. Marka Monnalisa idzie jednak o krok dalej i typowo dziecięce wzornictwo łączy z najnowszymi trendami. W kolekcji pojawiają się m.in. lamparcie printy i pepitka. Ciekawe fasony, niebanalne wykończenia i wyraziste wzornictwo sprawiają, że kolekcja jesień/zima 2013 jest interesująca i przykuwająca uwagę. Marka proponuje m.in. wzorzyste legginsy, eleganckie sukienki oraz wygodne tuniki. Sympatię zarówno córek, jak i mam, zyskają z pewnością spódniczki o ciekawych fasonach i uroczym wzornictwie. Marka nie zapomniała również o dodatkach: dostępne są między innymi rajstopy ozdobione postaciami z kreskówek, dziewczęce opaski, torebki oraz kołnierzyki z możliwością doczepienia. Na uwagę zasługuję również śliczne płaszczyki ozdobione modnymi printami.

Najnowsza kolekcja marki Monnalisa to połączenie aktualnych trendów z elementami dziecięcego świata, które z pewnością zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Do kupienia w salonie Monnalisa online.