- Dobra, towary i prezenty luksusowe – SPEND IT - http://spendit.pl -

Blisko gwiazd

Aby dostać się do Sirocco Sky Baru w Bangkoku, trzeba najpierw pokonać 250 metrów w pionie. Na szczęście nie piechotą, ale szybko- i cichobieżną windą, która wynosi gości na dach wysokościowca. Tam, niczym najcenniejszy klejnot, błyszczy punkt docelowy wycieczki: rozjaśniany zmieniającym się tęczowo światłem lampek luksusowy Sky Bar.

Wieżowiec ten to Lebua at State Tower, 5-gwiazdkowy, luksusowy hotel, uznawany za jeden z najlepszych w Bangkoku. Klasa należącego do hotelu Sky Baru doceniona została przez znawców już niejednokrotnie – dzięki czemu lokal trafił na liczące się listy najwspanialszych barów na dachu na świecie. Sława tego niezwykłego miejsca niesie się na tyle daleko, że o rezerwacji stolika trzeba myśleć z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Lokal oferuje luksusowe koktajle – będące wynikiem eksperymentów kulinarnych, w których składniki znane i sprawdzone mieszane są z nowościami w sztuce barmańskiej i podawane w bardzo oryginalnym wydaniu. Kto zgłodnieje, może przespacerować się do znajdującej się po sąsiedzku równie słynnej i luksusowej restauracji Sirocco – kolejnej dumy hotelu.

W Sky Bar obowiązuje rygorystyczny dress code: żadnych sportowych ubrań, żadnego stylu „oberwańca” (nawet najbardziej markowego), klapków, japonek, plecaków i innych bagaży; i żadnych osób poniżej 20-go roku życia oraz  zdjęć z lampą błyskową. Fotografowanie jest obwarowane jeszcze kilkoma innymi dość drobiazgowymi regulacjami.

Sky Bar jest czynny codziennie między godziną 18.00 a 1.00. Dzieci można na czas korzystania z koktajlowej uczty wyprawić pod opieką osoby dorosłej do jednej z trzech luksusowych restauracji. Jeśli degustacja drinków okaże się męcząca, hotel oferuje komfortowe miejsca noclegowe.