Jest okazja, ale nie ma do niej odpowiedniej koszuli? Na szczęście jest The White Shirt Bar od Thomasa Pinka – niezwykły, ekskluzywny sklep, w którym na kupujących czeka ponad 30 rodzajów nieskazitelnie białych męskich koszul, każda na inną okazję. Czy to aby nie za szeroki wybór dla mężczyzny?

Okazuje się, że nie. Nowocześni panowie doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że okazje i okoliczności są od tego, aby na każdą z nich zakładać inną koszulę – najlepiej białą, ponieważ pasuje do niej każdy krawat i garnitur. Poprzez mnogość fasonów koszul oferowanych w sklepie, Thomas Pink utwierdza męską części populacji w przekonaniu, że podczas zakupów każdy mężczyzna powinien sobie folgować – podobnie, jak czyni to fanka najnowszych kolekcji odzieżowych.

W The White Shirt Bar każdy pan wybierze coś dla siebie: w sklepie znajdują się białe koszule na oficjalne okazje, inne nadają się na indywidualne okoliczności albo do codziennego użytkowania. W urozmaiconej ofercie można przebierać do woli: są koszule z podwójnymi lub pojedynczymi mankietami – na guziki albo eleganckie spinki, z kołnierzykami we wszelkich możliwych wariantach, dłuższe, krótsze, bardziej lub mniej dopasowane oraz z długim albo krótkim rękawem. Te ostatnie zakłada się nie tylko na co dzień i w niezobowiązujących okolicznościach, ale także od święta. Trzeba jedynie wybrać odpowiedni fason i krój – a to wśród rozmaitych ofert w The White Shirt Bar nie powinno być trudne. Dostępna jest cała gama rozmiarów: od S po XXL.

Koszule od Thomasa Pinka nosi się z przyjemnością – nic dziwnego: uszyto je z delikatnej bawełny albo też ze lnu; są idealne na letnie upały. Ceny kształtują się od kilkudziesięciu do ponad 160 dolarów.

The White Shirt Bar jest miejscem, w którym mężczyźni mogą pokochać zakupy. Mając do dyspozycji tak szeroką ofertę luksusowych koszul, nawet najbardziej sceptycznie nastawionego pana można przekonać do kupna rzeczy nie tylko praktycznej, ale także klasycznie pięknej i nowocześnie użytecznej.

Więcej informacji oraz adresy znaleźć można tutaj.

www.ThomasPink.com