- Dobra, towary i prezenty luksusowe – SPEND IT - http://spendit.pl -

Bezmiar turkusu Pacyfiku

Do wyjaśnienia każdej tajemnicy istnieje klucz. A czasem nawet kilka kluczy, często powiązanych w jeden pęk – jak jest w przypadku sekretu popularności St. Regis Bora Bora [1], luksusowego kurortu w dość niezwykły sposób zespolonego z turkusowym bezmiarem tropikalnych wód Pacyfiku.

Ocean Spokojny, który otacza maleńki, koralowy atol Bora Bora, jest u wybrzeży tej wyspy wyjątkowo gościnny – na tyle, że część miejsc kwaterunkowych i elementów tworzących zabudowę ogólnodostępną w ośrodku osadzono w płytkich wodach wulkanicznej laguny. Ten zajmujący prawie 18 hektarów ośrodek to jednocześnie raj na Ziemi i jedno z najwspanialszych na świecie miejsc na profesjonalną pielęgnację i regenerację w działającym tu Miri SPA by Clarins. W zlokalizowanym na prywatnej wyspie ogromnym kompleksie królują zabiegi rodem z wysp Polinezji i azjatyckie, wykonywane kosmetykami sygnowanymi znakiem jednej z najlepszych światowych marek: Clarins. Przepiękne otoczenie sprawia, że w zasadzie trudno jednoznacznie orzec, czy to SPA jest dodatkiem do niezwykłych widoków roztaczających się za oknami czy może raczej posiadający dwa szczyty stożek pobliskiego wulkanu Mt. Otemanu jest jedną z wielu atrakcji podnoszących walory miejsca na ukojenie ciała i duszy.

St Regis Bora Bora to kurort należący do sieci hoteli Starwoods. Marka, która jest wyznacznikiem luksusowego wypoczynku, kusi turystów do przyjazdu na Bora Bora dodatkowymi atrakcjami, czyli pakietem letnich promocji, otwartym w trybie 24/7 centrum fitnessu, w którym hotel zapewnia nawet… partnera (jeśli zachodzi taka potrzeba), oraz usługami, dzięki którym słowo romans nabiera nowego znaczenia i staje się najwspanialszą przygodą życia z Amorem w roli głównej. Ci, którzy ten etap mają już za sobą, mogą oddawać się wypoczynkowi familijnemu, z szaleństwem wodnym w roli głównej. W ramach odmiany można odwiedzić ośrodek hodowli czarnych pereł i zaopatrzyć się w wyroby z tych rzadkich i pięknych klejnotów.

Nocleg w St. Regis Bora Bora kosztuje od 4 do 9,7 tysięcy złotych.

www.stregisborabora.com [2]