„Disney Princess Collection” to wyjątkowa kolekcja będąca efektem współpracy oferującej ekskluzywną biżuterię marki Chopard oraz luksusowego domu towarowego Harrods.

 

Świat animowanych bajek ma ogromną siłę oddziaływania nie tylko na dziecięcą wyobraźnię, ale jest także źródłem natchnienia dla jubilerskich czarodziei z Chopard. Na tegoroczny sezon świąteczny przygotowali oni biżuteryjne wspaniałości inspirowane Królewną Śnieżką, Tianą z „Księżniczki i  Żaby”, Kopciuszkiem, Śpiącą Królewną, Bellą z „Pięknej i Bestii”, Ariel z „Małej Syrenki”, Pocahontas i Mulan.

 

Jubiler gwiazd jak zwykle zadbał o nietuzinkową stylistykę oraz użycie imponującej liczby szlachetnych, wspaniale ciętych kamieni. Urocza, dziesięcioelementowa kolekcja, w której znajdują się naszyjniki, kolczyki i inne ozdoby, będzie dostępna do końca grudnia w butiku marki, wyłącznie w angielskim domu towarowym Harrods. Natomiast powstałe w efekcie współpracy Dyrektor Artystycznej Chopard Caroline Scheufele i Giuseppe Zanotti’ego cudowne pantofelki Kopciuszka powędrują do tego, kto wylicytuje je podczas aukcji charytatywnej.

 

Na Święta nie tylko Chopard złożył hołd baśniowym postaciom. W oknach wystawowych Harrodsa można zobaczyć wspaniałe interpretacje sukien Księżniczek Disney’a autorstwa zaproszonych przez londyński supersklep do współpracy, światowej sławy projektantów: Versace, Elie Saab, Oskar de la Renta, Ralph & Russo, Missoni, Escada, Roberto Cavalli, Jenny Packham, Valentino oraz Marchesa.

 

Źródło: www.harrods.com / www.professionaljeweller.com