Jeśli ktoś myśli, że Gwyneth Paltrow zajmuje się tylko i wyłącznie aktorstwem, to bardzo się myli. Gwiazda założyła dający wgląd w świat luksusu portal oraz sklep internetowy, razem składające się na przedsięwzięcie nazwane goop.

 

Goop funkcjonuje od 2008 roku. Początkowo był to blog z dobrymi radami eleganckiej Gwyneth Paltrow. Obecnie jest lifestylową publikacją z interesującymi wiadomościami ze świata mody, urody, wellness i kultury, zawierającą także wykaz wartych odwiedzenia miast. goop dostarcza inspiracji również na polu kulinarnym, tym bardziej, że jest to sfera bliska Gwyneth.

 

Stylowa laureatka Oskara nie tylko informuje o modzie i designie, ale podejmuje także współpracę z projektantami, czego efektem są limitowane edycje wypuszczane specjalnie dla goop. W internetowym sklepie można znaleźć między innymi lakiery przygotowane przez butter LONDON, kartki świąteczne i zestaw opakowań na prezenty zaprojektowane przez Sugar Paper, elegancki kombinezon bez rękawów autorstwa L’Agence lub wieczorową torebkę projektu House of Harlow.

 

W związku z sezonem świątecznym Gwyneth przedstawiła Listę Życzeń, na której znalazły się takie przedmioty, jak pokryty 24-karatowym złotem i-phone w kształcie rogu, książki z imionami w tytule, spersonalizowana zastawa stołowa, a nawet przygotowany na zamówienie zapach do świec lub odświeżaczy powietrza. Pomysły na prezenty dla dzieci to m.in. czapki ze zwierzęcymi uszkami lub ogrodowa huśtawka z wyciętym napisem.

 

Zapraszamy na www.goop.com