Jeśli Penolope Cruz pojawia się w kampanii jakiejś marki, z pewnością jest to marka nieprzeciętna i luksusowa. I taki jest też hiszpański dom mody Loewe, który słynie z najwyższej jakości wyrobów skórzanych.

Marka zdaje się być stosunkowo mała w porównaniu z takimi gigantami jak Chanel, czy Versace, jednak mimo to z każdym sezonem zdobywa coraz więcej sławnych klientek. Z torebkami ozdobionymi logo Loewe pokazywała się m.in. Jessica Alba, czy Angelina Jolie. Ambasadorką Loewe jest wspomniana wcześniej Penelope Cruz, która nie tylko po raz kolejny wystąpiła w kampanii reklamowej tego luksusowego, hiszpańskiego domu mody, ale również wraz z siostrą zaprojektowała specjalny model torebki, który do sprzedaży trafi 1 listopada.

Oferta torebek i akcesoriów proponowana przez markę Loewe jest niezwykle szeroka. Różnorodne modele, zróżnicowane zarówno pod względem rozmiaru, jak i kolorystyki nie zostały pozbawione hiszpańskiego, nieco zadziornego charakteru. Można wybierać pomiędzy klasycznymi modelami w stonowanych kolorach, które świetnie sprawdzą w pracy, a wygodnymi, kolorowymi workami, które z pewnością okażą się niezastąpione podczas weekendowych wypadów. Obok klasycznej czerni i brązu marka proponuje nasycone, wyraziste kolory stworzone dla kobiet pragnących wyróżnić się z tłumu. Równie rozbudowana została oferta akcesoriów, wśród których znajdziemy m.in. eleganckie portfele, luksusowe okulary oraz modne paski.

Kolekcja dostępna jest na stronie www.loewe.com