- Dobra, towary i prezenty luksusowe – SPEND IT - http://spendit.pl -

Biały Hotel w Saint Tropez

Grupa LVMH Louis Vuitton Moët Hennessy do swojej oferty nowy obiekt. Tym razem nie kolejny butik, ale hotel z doskonale zaopatrzoną piwniczką pełną najlepszych roczników win i szampanów.

 

Położony w popularnym kurorcie Saint Tropez, przytulny Hotel White 1921 zapewnia najwyższy standard. Posiada jedynie 8 pokoi, w tym 3 apartamenty, urządzone w eleganckim i nowoczesnym stylu. Eklektyczne wyposażenie i ozdoby nadały każdemu z nich niepowtarzalny charakter oraz wysoki standard. White 1921, podobnie jak pozostałe firmy z portfolio LVMH jest ekskluzywny i kosztowny.

 

Nazwa hotelu nawiązuje do roku 1921, który uznano za bardzo dobry dla europejskich plantacji. Białe wina i szampany z tego rocznika są istnym rarytasem, a szczególnie Moët & Chandon. W hołdzie dla tego rocznika hotelowa piwnica zawiera limitowaną liczbę butelek z kolekcji Moët & Chandon Grand Vintage, które wyjątkowo zostały włączone do karty win. Oprócz nich w rozległych piwniczkach znajduje się też wiele innych alkoholi m.in.: Krug, Dom Pérignon, Ruinart, Veuve Clicquot, koniak Hennessy a także wódka Belvedere, które można ich skosztować w lounge barze.

 

Jeśli chcielibyście odwiedzić ekskluzywny, ale przytulny hotel musicie się spieszyć. Otwarty jest sezonowo od maja do początków października. Pokoje kosztują od 290 do nawet 990 euro, nie wspominając o koszcie bagażu z inicjałami LV, który wypada tam mieć.

 

Więcej informacji na www.white1921.com [1]