Poznajcie The Hat Stand Valet – idealnego kamerdynera. Nie robi mu różnicy, czy stojąc godzinami w jednej pozycji podtrzymuje spodnie z nogawkami odprasowanymi na kant, czy też przechowuje kluczyki do Ferrari. Nie drgnie mu nawet powieka, kiedy na jego łysinie wyląduje niedbale rzucony kapelusz lub element garderoby bardziej osobistej. Zresztą, jakżeby mógł to zrobić, mając zamiast oczu oczodoły?

The Hat Stand Valet jest wieszakiem. Bardzo funkcjonalnym zresztą, ponieważ każdy właściciel może dobrać do swoich wymagań akcesoria dodatkowe: na krawaty i apaszki, na spódnice czy spodnie, a nawet miseczkę na drobiazgi, które zazwyczaj trafiają nie tam, gdzie powinny i zagubione, mogą tygodniami czekać na odnalezienie. Nabywca może zindywidualizować swojego kamerdynera, wybierając korpus z dębu lub orzecha i zwieńczenie w jednym z kilku wariantów. Wprawdzie kamerdyner powinien mieć zawsze głowę na karku, ale The Hat Stand Valet może – bez szkody dla pełnionej przez siebie funkcji – stracić ją na rzecz niewielkiej kuli czy półkuli.

Ten nadzwyczaj oryginalny wieszak to dzieło Sam Brown Furniture – londyńskiego producenta ręcznie robionych mebli na zamówienie. Kosztuje 2886 funtów szterlingów. Marka posiada w swoim portfolio także inne ciekawe meble, ale The Hat Stand Valet jako jedyny nadaje się do tego, aby dotrzymać towarzystwa swojemu właścicielowi.

www.gentlemansvaletcompany.co.uk