Oto kolejny pomysł na świąteczny prezent dla ukochanej – czekoladowe jajko – niespodzianka z bardzo cenną zawartością.

Ku uciesze smakoszy a zarazem entuzjastów luksusowych świecidełek, po raz kolejny znany dom jubilerski Shawish nawiązał współpracę z mistrzem cukiernictwa, specjalizującym się w produkcji najwspanialszej czekolady – Philippe Pascoët. W zaszczytnym gronie, z bogatą wyobraźnią i rozpoznaniem potrzeb wymagającej klienteli powstało Shawish Christmas Surprise – Świąteczne Jajko – Niespodzianka nawiązujące do wspomnień z dzieciństwa, pozwalające zaspokoić gusta największych czekoladowych łasuchów oraz kobiet mających słabość do urzekającej biżuterii.

Jajko o wymiarach 20 centymetrów wysokości i 12 cm szerokości wykonano w 65 procentach z wybornej czekolady z Wenezueli. Pod jej warstwą ukryto na pierwszy rzut oka skromną bransoletkę w kształcie grzybka, ale rozmiary nie mają tu żadnego znaczenia, bo biżuteryjny grzybek powstał ze złota, ozdobiono go kolorową emalią i przyozdobiono diamentem. Mohamed Shawish tłumaczy: „Zawsze chciałem wyróżniać się z tłumu i tworzyć cuda z odrobiną poezji. Klejnoty opowiadające pewną historię”.

Uczta dla podniebienia a zarazem ozdoba nadgarstka, dopieszczający podniebienie i dbający o doznania wizualne, będący źródłem zaskoczenia i wyrazem miłości – podarunek w postaci Shawish Christmas Surprise śmiało może ubiegać się o nominację do gwiazdkowego hitu spod choinki.