Kobieta szukając drogi do serca mężczyzny bardzo często wybiera tą przez żołądek. Gdyby wszyscy mężczyźni wiedzieli, że droga do serca kobiety jest równie prosta, nie musieliby wydawać fortuny na biżuterię i kwiaty. Kobiety przecież najbardziej na świecie uwielbiają zakupy i słodkości!

Jeśli zatem jesteś mężczyzną, który zastanawia się jak zdobyć serce swojej wybranki, jak najszybciej kupuj bilety do Paryża – odpowiedź znajdziesz na Rue Bonaparte 72. Właśnie tam pomoże ci Pierre Herme, jeden z najlepszych i najbardziej znanych paryskich cukierników. Magazyn Vogue nazwał go Picassem słodyczy. Mówi się o nim również jako o „Wirtuozie słodkości’, „Architekcie uczyć” i „Diorze deserów”.

Jego cukiernia już z zewnątrz przypomina butik, a po wejściu do środka upewniamy się tylko, że dobrze trafiliśmy. Kolorowe ciasteczka, makaroniki, czekoladki, eklerki, babeczki, torciki – niczym biżuteryjne cuda zdobią ladę sklepową. Już na pierwszy rzut oka widać niesamowity kunszt i pasję w przygotowaniu każdej jednej sztuki. Tak ogromny wybór sprawia, że trudno się zdecydować i nawet stojąc w gigantycznej kolejce czas zdaje się płynąć szybko. W cukierni Pierre Herme niejedna kobieta doszła do wniosku, że łatwiej się zdecydować na kupno nowej sukienki, niż wybierać wśród tych cukierniczych rozkoszy. Będąc w tej najsłynniejszej paryskiej cukierni w jednej chwili zapominamy o dietach i trzymaniu linii, ogranicza nas tylko pojemność żołądka. Gdy uda nam się w końcu dotrzeć do kasy i sprzedawca przekaże nam słodkie wypieki, zdobywanie kobiety możemy uznać za zakończone. Po wyjściu z tego nietypowego butiku wystarczy tylko przekazać pakunek naszej wybrance….

Po takich zakupach trudno nie uwierzyć, że droga do miłości wiedzie przez słodkości.

Pierre Herme posiada 9 cukierni w Paryżu, dwie w Londynie, osiem w Tokio i jeden w Osace.

www.pierreherme.com