- Dobra, towary i prezenty luksusowe – SPEND IT - http://spendit.pl -

Jak zdobyć serce kobiety

Kobieta szukając drogi do serca mężczyzny bardzo często wybiera tą przez żołądek. Gdyby wszyscy mężczyźni wiedzieli, że droga do serca kobiety jest równie prosta, nie musieliby wydawać fortuny na biżuterię i kwiaty. Kobiety przecież najbardziej na świecie uwielbiają zakupy i słodkości!

Jeśli zatem jesteś mężczyzną, który zastanawia się jak zdobyć serce swojej wybranki, jak najszybciej kupuj bilety do Paryża – odpowiedź znajdziesz na Rue Bonaparte 72. Właśnie tam pomoże ci Pierre Herme, jeden z najlepszych i najbardziej znanych paryskich cukierników. Magazyn Vogue nazwał go Picassem słodyczy. Mówi się o nim również jako o „Wirtuozie słodkości’, „Architekcie uczyć” i „Diorze deserów”.

Jego cukiernia już z zewnątrz przypomina butik, a po wejściu do środka upewniamy się tylko, że dobrze trafiliśmy. Kolorowe ciasteczka, makaroniki, czekoladki, eklerki, babeczki, torciki – niczym biżuteryjne cuda zdobią ladę sklepową. Już na pierwszy rzut oka widać niesamowity kunszt i pasję w przygotowaniu każdej jednej sztuki. Tak ogromny wybór sprawia, że trudno się zdecydować i nawet stojąc w gigantycznej kolejce czas zdaje się płynąć szybko. W cukierni Pierre Herme niejedna kobieta doszła do wniosku, że łatwiej się zdecydować na kupno nowej sukienki, niż wybierać wśród tych cukierniczych rozkoszy. Będąc w tej najsłynniejszej paryskiej cukierni w jednej chwili zapominamy o dietach i trzymaniu linii, ogranicza nas tylko pojemność żołądka. Gdy uda nam się w końcu dotrzeć do kasy i sprzedawca przekaże nam słodkie wypieki, zdobywanie kobiety możemy uznać za zakończone. Po wyjściu z tego nietypowego butiku wystarczy tylko przekazać pakunek naszej wybrance….

Po takich zakupach trudno nie uwierzyć, że droga do miłości wiedzie przez słodkości.

Pierre Herme posiada 9 cukierni w Paryżu, dwie w Londynie, osiem w Tokio i jeden w Osace.

www.pierreherme.com [1]