- Dobra, towary i prezenty luksusowe – SPEND IT - http://spendit.pl -

Jeździć (niemal) jak Jackie

Nie da się ukryć, że narciarstwo nie należy do najtańszych hobby. Modny kombinezon, wszechstronne gogle [1], niesamowite (i kosztowne) miejsce [2], gdzie już od listopada zalega gruba warstwa białego puchu…czego jeszcze brakuje? No tak, nart.
Kiedy myślicie o Jackie’m Chanie, przychodzi wam do głowy film przygodowy, pełen akcji i bójek, ewentualnie Lamborghini stworzone specjalnie dla niego [3], ale z pewnością nie narty. A powinny, ponieważ ta gwiazda filmowa rodem z Hongkongu [4] jest amatorem białego szaleństwa. Właśnie dlatego firma Foil Skis zaprojektowała komplet do narciarstwa zjazdowego specjalnie z myślą o nim. Zostały wykonane z drzewa amarantu, rosnącego w Ameryce Środkowej i Południowej i charakteryzującego się dużym stopniem twardości i odporności na wodę. Wystawione na słońce drzewo amarantu zmienia kolor na intensywnie brązowy z domieszką fioletu. Wiązania nart pokryto 14 karatowym złotem.
Oro-Amaranto Jackie Chan Skis powinny spełniać wymagania Jackie’go Chana: zostały wyprodukowane w limitowanej ilości egzemplarzy i będzie można je kupić przez bardzo krótki czas. Ich cena- 42 tysiące dolarów powstrzyma przed zakupami większość narciarzy (ale nie Jackie oczywiście). Narty sprzedawane są w zestawie z pamiątkową książką i certyfikatem autentyczności, podpisanym przez Chana. Foil Skis dołącza też skórzane opakowanie podróżne ręcznie szyte we Włoszech