Kalosze znowu w modzie, zwłaszcza patrząc na pogodę za oknem. Kiedyś używane głównie na wsi do codziennych prac gospodarskich, dziś wracają do łask i coraz częściej możemy je spotkać na sklepowych półkach – tyle, że w nowej odsłonie.

W gwiazdki, w kropki, w paski, klasyczne, z krótką albo długą cholewką, a nawet w formie klapek – ważne by były wygodne i kolorowe. Takie właśnie są kaloszki Timber & Tamber firmy The Secret Door.Co. Wyprodukowane w Australii, ze 100% wulkanicznego kauczuku naturalnego, mają solidne i antypoślizgowe podeszwy oraz wyjmowaną, bawełnianą, antybakteryjną podszewkę szybkoschnącą. Dlaczego dzieci je uwielbiają? Bo są bardzo wygodne, a ich bajkowe kolory rozweselą nawet największego ponuraka. Bordowy, żółty, zielony i pomarańczowy – chociaż są tylko cztery kolory do wyboru, to i tak trudno się zdecydować. Ozdobne kokardki zawiązywane na cholewce czy bawełniane, wywijane mankiety sprawiają, że kaloszki są po prostu piękne! Rodziców poszukujących takich butów dla swojej pociechy zapewne zainteresuje fakt, że są naprawdę solidne, odporne na zabrudzenia i bezpieczne, natomiast ekologów powinno ucieszyć to, że każda para sprzedawana jest nie w kartonie lecz w płóciennej, ekologicznej i przyjaznej środowisku torbie, która może być używana wielokrotnie, do przechowywania i przewożenia obuwia.

Warto dodać, że te dziecięce gumowce znakomicie wyglądają zarówno na dziewczynkach jak i chłopcach oraz występują w 4 rozmiarach. Cena jednej pary waha się w granicach 50 dolarów.

Zdjęcia i zakup na: www.etsy.com