Można być jednym ze 155 posiadaczy luksusowego wozu wykonanego w limitowanej edycji, jednym z 300 właścicieli oryginalnego zegarka albo zaledwie jednym z dwóch na świecie gospodarzy przyczepki kempingowej całkowicie załadowanej oryginalną amerykańską whiskey Bulleit Bourbon.

Przyczepka, nazwana Bulleit Frontier Whiskey Woody – Tailgate Trailer, to luksusowy pomysł autorstwa Brada Forda – wschodzącej gwiazdy wielkiego formatu w designie wnętrzarskim – na prezent dla osoby, która ma już wszystko. Wykonano ją z drewna nie byle jakiego, bo pozyskanego z beczek, w których niegdyś leżakował oryginalny burbon.

Takiego kampera mieć nie będzie na pewno na razie nikt, bo jak wspomnieliśmy kilka zdań wcześniej, w limitowanej edycji mają zaistnieć zaledwie dwie sztuki tego oryginalnego „dodatku” turystycznego. Jedna już jest, a druga powstanie w ciągu pół roku od chwili złożenia zamówienia.

Aby w niewielkiej przyczepce degustacja ryżowej whiskey Bulleit przyniosła absolutnie niezapomniane wrażenia, wyposażenie pojazdu tworzy klimat do złudzenia przypominający atmosferę panującą w ekskluzywnym klubie. Wnętrze wykończono dodatkami ze skóry marki Moore&Giles, istniejącej w stanie Virginia w USA już od 1933 roku fabryki najwyższej jakości skór naturalnych. Czas uprzyjemnią dźwięki i obrazy płynące z zainstalowanego w kamperze systemu rozrywki marki Sony®: telewizora, głośników i dotykowego smartfona.

Aby można było od razu przygotowywać fantastyczne drinki z whiskey Bulleit, na wyposażeniu przyczepki znalazł się oprawiony w skórę kompletny przewodnik barmana oraz butelka znakomitego trunku podpisana przez obecnego właściciela gorzelni – Toma Bulleita, spadkobiercy założyciela Augusta. Ten drugi swoją pierwszą beczkę bursztynowego trunku wytworzył ponad 200 lat temu.

Kamper przesycony klimatem burbona kosztuje 150 000 $. 10% sumy ze sprzedaży trafi na konto fundacji AIDS Research.