Twórczyni sukcesu ekskluzywnych Perfumerii Quality, Stanisława Missala, została wyróżniona nagrodą Kod Sukcesu 2013 tygodnika Wprost.

„Kody Sukcesu” przyznawane są za niekonwencjonalne działania na polskim rynku oraz za odwagę funkcjonowania i umiejętność podejmowania trudnych wyzwań. Organizatorzy postanowili uhonorować menedżerów i firmy, które nie boją się podejmowania ryzyka i  szukają ciekawych, nieoczywistych sposobów na rozwijanie swoich działalności.

Jury konkursu wybór uzasadniało oryginalnością, klimatem i niepowtarzalną rodzinną atmosferą towarzyszącą Perfumerii Quality. Doceniono również działalność firmy, która wyróżnia ją na tle innych – prowadzenie warsztatów i spotkań z osobami związanymi z przemysłem perfumeryjnym i perfumiarzami z całego świata.

Perfumeria Quality została założona w 1991 roku przez Stanisławę Missalę. W swej ofercie posiada luksusowe, niszowe marki i najlepszej jakości kosmetyki pielęgnacyjne, które są dostępne tylko w starannie wyselekcjonowanych miejscach. Jej wyjątkowość objawia się także w indywidualnym podejściu do klienta, obsłudze w taki sposób, by poczuł się on wyjątkowo nie tylko z powodu elitarności oferowanych przez Perfumerię Quality kosmetyków. Perfumerie oferują również darmowe konsultacje, badania cery, pokazy makijażu i warsztaty, na których można dowiedzieć się o procesie powstawania perfum oraz o sposobie prawidłowego doboru kosmetyków, są także cenione i odwiedzane przez największe nazwiska ze świata perfum. Ciekawostką jest fakt, że w 2007 roku firma sprowadziła do Polski Imperial Majesty Clive’a Christiana, wart 115 tysięcy funtów najdroższy flakon perfum na świecie, a także promuje najbardziej zaawansowany i najdroższy krem na świecie Authent Menard.

Obecnie Perfumerię Quality można odwiedzić w czterech polskich miastach – trzy salony znajdują się w Warszawie, po jednym w Poznaniu, Wrocławiu i Opolu. Firma współpracuje dodatkowo z kilkoma innymi niezależnymi perfumeriami, które do swej oferty wprowadziły niszowe kosmetyki oraz z licznymi gabinetami kosmetycznymi i SPA.

Gratulujemy, a naszych czytelników zapraszamy na zakupy.

Perfumeria Quality