- Dobra, towary i prezenty luksusowe – SPEND IT - http://spendit.pl -

Kod Sukcesu 2013 przyznany

Twórczyni sukcesu ekskluzywnych Perfumerii Quality, Stanisława Missala, została wyróżniona nagrodą Kod Sukcesu 2013 tygodnika Wprost.

„Kody Sukcesu” przyznawane są za niekonwencjonalne działania na polskim rynku oraz za odwagę funkcjonowania i umiejętność podejmowania trudnych wyzwań. Organizatorzy postanowili uhonorować menedżerów i firmy, które nie boją się podejmowania ryzyka i  szukają ciekawych, nieoczywistych sposobów na rozwijanie swoich działalności.

Jury konkursu wybór uzasadniało oryginalnością, klimatem i niepowtarzalną rodzinną atmosferą towarzyszącą Perfumerii Quality. Doceniono również działalność firmy, która wyróżnia ją na tle innych – prowadzenie warsztatów i spotkań z osobami związanymi z przemysłem perfumeryjnym i perfumiarzami z całego świata.

Perfumeria Quality została założona w 1991 roku przez Stanisławę Missalę. W swej ofercie posiada luksusowe, niszowe marki i najlepszej jakości kosmetyki pielęgnacyjne, które są dostępne tylko w starannie wyselekcjonowanych miejscach. Jej wyjątkowość objawia się także w indywidualnym podejściu do klienta, obsłudze w taki sposób, by poczuł się on wyjątkowo nie tylko z powodu elitarności oferowanych przez Perfumerię Quality kosmetyków. Perfumerie oferują również darmowe konsultacje, badania cery, pokazy makijażu i warsztaty, na których można dowiedzieć się o procesie powstawania perfum oraz o sposobie prawidłowego doboru kosmetyków, są także cenione i odwiedzane przez największe nazwiska ze świata perfum. Ciekawostką jest fakt, że w 2007 roku firma sprowadziła do Polski Imperial Majesty Clive’a Christiana, wart 115 tysięcy funtów najdroższy flakon perfum na świecie, a także promuje najbardziej zaawansowany i najdroższy krem na świecie Authent Menard.

Obecnie Perfumerię Quality można odwiedzić w czterech polskich miastach – trzy salony znajdują się w Warszawie, po jednym w Poznaniu, Wrocławiu i Opolu. Firma współpracuje dodatkowo z kilkoma innymi niezależnymi perfumeriami, które do swej oferty wprowadziły niszowe kosmetyki oraz z licznymi gabinetami kosmetycznymi i SPA.

Gratulujemy, a naszych czytelników zapraszamy na zakupy.

Perfumeria Quality [1]