Pamiętacie jak ostatnio pisaliśmy o piknikach w Paryżu? Zdawać by się mogło, że nie może być nic romantycznego niż zabranie ukochanej osoby na taką niecodzienną kolację. Och jak bardzo się pomyliliśmy!

Okazuje się, że do listy najlepszych miejsc na posiłek można dopisać propozycję zjedzenia obiadu w chmurach i to w Londynie. Taką atrakcję mogą zapewnić tylko twórcy projektu Dinner in the Sky. Grupa specjalizująca się w takich eventach zapewnia organizację całego spotkania i obiecuje dobrą zabawę na niemal cały dzień. Jeśli więc jesteś miłośnikiem ekstremalnych wrażeń i uwielbiasz nowatorskie pomysły – to jest opcja właśnie dla ciebie! Obiad w chmurach można zjeść z ukochaną osobą, grupą przyjaciół lub w przypadkowym towarzystwie. Platforma podnoszona przez specjalny dźwig na wysokość 100 metrów może pomieścić aż 22 osoby. W nocy czy w dzień, w południe czy rano widoki na miasto z wysokości są naprawdę nieziemskie. Dodatkowej niezwykłości temu eventowi dodaje fakt, że posiłki przygotowuje jeden z szefów kuchni z najlepszych restauracji uoznaczonych gwiazdką Michelin’a, a do wyboru mamy ich aż sześciu.

Wszystkich zainteresowanych zjedzeniem obiadu w chmurach odsyłamy na stronę www.dinnerinthesky.com, gdzie można przeczytać więcej na ten temat, dokonać rezerwacji i wybrać interesującą nas opcję. Do wyboru jest aż 40 miejsc, więc jeśli masz ochotę zobaczyć z lotu ptaka inne miasto, to nie jest żaden problem.

W ubiegłym roku Dinner in the Sky odbywał się w Wenecji, o czym możecie przeczytać tu.