Wielbicielki oryginalnych butów mają spore powody do zadowolenia.

Już 1 listopada w sklepach pojawi się kolekcja obuwia projektu Charlotte Olympii inspirowana komiksami Archie. Krzykliwe kolory i niebanalne motywy zaczerpnięte wprost z komiksów przyciągają wzrok i sprawiają, że to obuwie dodaje charakteru nawet najprostszej kreacji. Do naszej dyspozycji są między innymi chabrowe, zabójcze szpilki ozdobione postaciami Betty i Veroniki (sugerowana cena to 1,095 dolarów). Na uwagę zasługują też buty na platformie w całości pokryte kolorowymi komiksowymi rysunkami, z niekończącym się miłosnym trójkątem Archiego z obiema przyjaciółkami. Taki mocny akcent zawsze zrobi wrażenie, zwłaszcza jeśli kosztował 1295 dolarów.

Londyńska projektantka po raz kolejny udowadnia nam, że moda jest po to, by się nią bawić i nawet najbardziej odważne pomysły świetnie się sprawdzają. Doskonałym dopełnieniem będzie torebka, będąca niczym okładka komiksu, którą także znajdziemy w najnowszej kolekcji (1600 dolarów). Sama Charlotte Olympia przyznaje, że projektowanie tych butów i torebek było dla niej prawdziwą przyjemnością, ponieważ od dziecka była fanką komiksów z Archiem.

Osoby zainteresowane zakupem akcesoriów z komiksowymi motywami powinni odwiedzić internetowy butik projektantki lub sprawdzić listę butików w USA. I dobrze się zastanowić: jesteś Betty czy Veroniką?

zdjęcia:nydailynews