Dobrze ubrany mężczyzna jest niczym oszlifowany diament, dlatego panowie powinni bliżej się najnowszej kolekcji Versace na sezon wiosna 2014, która jest ukoronowaniem męskich trendów modowych w wyrafinowanym wydaniu.

Na szczególną uwagę zasługuje awangardowy projekt kurtki, której metaliczny połysk przyciąga i hipnotyzuje spojrzenia. Nowatorska wersja klasycznego modelu prezentuje się luksusowo i niebanalnie. Wariacja na temat klasycznej skórzanej kurtki w połyskującej wersji to świetna propozycja dla mężczyzn lubiących lśnić jasnym, modowym blaskiem oraz ceniących mocny, wyrazisty look. Boczne kieszenie z pewnością pomieszczą wszelkie małe niezbędne, męskie gadżety takie jak telefon, czy odtwarzacz muzyki. Wśród projektów można znaleźć również koszulę ozdobioną wyrazistymi printami, która będzie doskonałym dopełnieniem całej stylizacji.

Dla panów hołdującym bardziej klasycznym rozwiązaniom Versace proponuje kurtkę z subtelnym, militarnym akcentem. Surowa forma oraz ciemna gama kolorystyczna sprawiają, że jest to projekt, który pozwoli stworzyć ciekawy, casulowy look, a wojskowe printy dodadzą każdej stylizacji dodadzą męskiego, mocnego charakteru.

Mnogość różnorodnych projektów, które zostały włączone do kolekcji sprawia, że mężczyzna według Versace intryguje i skupia uwagę.

Kosmiczna kurtka od Versace to koszt 6 500 złotych. Model z militarnymi printami około 2 000 złotych. Do kupienia tutaj