Macie ochotę na wyprawę na narty? W samym centrum Courchevel 1850, pięciogwiazdkowy hotel La Sivoliere oferuje wypoczynek i luksus, doskonały po dniu spędzonym na stokach.

Otwarty w 2009r., La Sivoliere został zaprojektowany jako miejsce spotkań rodzinnych, gdzie goście mogą się zrelaksować nie tylko w basenie czy saunie, ale także w bibliotece znajdującej się na końcu długiego korytarza lub w gościnnym barze z ogromnym, zapewniającym przytulną atmosferę, marmurowym kominkiem.

La Sivoliere, jako drugi hotel we Francji, zdobył wyróżnienie La Petit VIP, przyznawane placówkom szczególnie przyjaznym dzieciom. Najmłodsi znajdą w hotelu nie tylko specjalną, przeznaczoną wyłącznie dla nich recepcję oraz restaurację Mini 1850, salę zabaw z opiekunkami, ale także pokój zabaw interaktywnych i gier zespołowych, a także miejsce, gdzie będą mogły spędzić czas przy grach komputerowych.

Szef kuchni, Bilal Amrani, zapewnia wyrafinowaną ucztę, bądź, jak sam to określa „nowe podejście do tradycyjnych potraw” i proponuje ziemniaczane gnocci w sosie z rydzy czy też hamburgera z przegrzebkami i czarna truflą.

W przeddzień sezonu zimowego, hotel la Sivoliere stanowi świetne rozwiązanie dla poszukujących miejsca wypoczynku rodzinnego, połączonego z niezapomnianymi wieczorami kulinarnymi w jednym z najbardziej luksusowych ośrodków narciarskich na świecie.

Cena za nocleg w pokoju dwuosobowym zaczyna się od 440euro.

Więcej oraz zdjęcia: www.hotel-la-sivoliere.com

 

Zdjęcia: materiały prasowe