Od tej wiosny jak na dłoni będzie widać, która przedstawicielka płci pięknej należy do zapalonych miłośniczek układanek Lego. House of Holland wypuszcza bowiem na rynek swoją nową kolekcję tipsów – znajdą się w niej także naklejki na paznokcie w kształcie i kolorystyce kultowych klocków.

Czysta czerwień, zielony, żółty, niebieski i biały – tak przedstawia się barwna paleta tych oryginalnych tipsów, z wytłaczanym deseniem wypustek, które znajdują się na każdej sztuce cegiełek Lego. Tipsy stworzono z myślą o wszystkich dziewczynach z Londynu – tej zachwycającej różnorodnością etniczną i kulturową grupie, której przedstawicielki są modne, pewne siebie, a kiedy trzeba – bywają też ostre. Któż lepiej znałby mieszkanki stolicy Zjednoczonego Królestwa niż rodowity londyńczyk, Henry Holland, założyciel wspomnianej wyżej marki designerskiej?

Jeśli tipsy w kształtach i kolorach ulubionej układanki już się znudzą, można wypróbować inne naklejki na paznokcie z wiosennej serii House of Holland. W kolekcji znajdują się między innymi tipsy niczym szlifowane klejnoty, jak kości do znanych gier towarzyskich, maski i inne wzory. Wszystkie naklejki są zabawne – bo wiosenna moda na paznokcie według Hollanda ma być taka trochę niepoważna.

Zatem miłośniczki Lego ręce w górę! Która pierwsza wyda 7,99 funtów na ozdobienie paznokci ulubioną układanką?