Wypoczynek nie musi się kojarzyć z egzotyczną wyspą, czy najdroższym hotelem. Dla tych, którzy uwielbiają odpoczywać na łonie natury firma Shelter Co. przygotowała coś specjalnego – luksusowe wyjazdy pod namiot.

 

Niektóre rzeczy się nie zmieniają. Miłość do plenerowych wypadów nie przemija wraz ze wzrostem dochodów, ale często jest pomijana podczas planowania wakacji. Dlaczego? Problemy ze znalezieniem odpowiedniego miejsca , sprzętem, gotowaniem i typowe niewygody sprawiają, że często rezygnujemy z wyjazdów pod namiot. Tym, którzy marzą o luksusowym odpoczynku w środku lasu na pomoc przyszła kanadyjska firma Shelter Co. Jej założycielka, Kelsey Sheofsky postanowiła zamienić campingi w relaksujące miejsce dla całej rodziny zapewniając doskonałą równowagę pomiędzy luksusowymi warunkami i wypoczynkiem na łonie natury.

 

Pomysł Kelsey zrodził się z miłości do zróżnicowanego krajobrazu Kalifornii w połączeniu z nostalgią za odpoczynkiem spędzanym na łonie natury. Jej firma zapewnia w pełni umeblowane namioty płócienne w stylu wigwam i wszelkie niezbędne udogodnienia do spędzania czasu na campingu. Możecie wybrać własną lokalizację lub jedną z rekomendowanych przez ekspertów. W zależności od potrzeb firma zapewnia również catering, jak i organizację czasu wolnego m.in. organizację plenerowego kina, bibliotekę czy salon piękności. To doskonały pomysł na letni wypoczynek „pod namiotem” ze wszystkimi wygodami jakie zapewni hotel.

 

Ceny namiotów zaczynają się od 750 dolarów za weekend. W każdym jest miejsce dla dwóch dorosłych osób. Więcej informacji znajdziesz na stronie Shelter Co. Firma ma siedzibę w Kalifornii, ale za dodatkową opłatą świadczy usługi w dowolnym miejscu.

 

Więcej na stronie Shelter Co.