Samantha Sage od wielu lat udowadnia, że kostiumy kąpielowe, które powstają w deszczowej i pochmurnej zwykle Anglii, mogą być kwintesencją kolorowej, radosnej i wyrazistej mody plażowej.

Najnowsza kolekcja dziecięca na lato 2017 łączy w sobie wyraziste wzornictwo oraz mocną, nasyconą gamę kolorystyczną. Dla małych plażowiczek przygotowano zarówno modele jednoczęściowe, jak i kostiumy w wersji bikini.

Projekty zachwycają unikalnymi printami, niektóre stroje kąpielowe ozdobiono bajecznie kolorowymi cukierkami, inne fantazyjnymi fasolkami obsypanymi brokatem lub apetycznymi owocami. Wśród propozycji kostiumów od Samathy Sage dla dzieci odnajdziemy również modele z kwiatowym motywem oraz dość niekonwencjonalny projekt, który zdobią filiżanki. Niektóre stroje zostały ozdobione uroczą falbanką, która z pewnością trafi w dziecięcy gust.

Kolekcja adresowana jest do dziewczynek w wieku od 3 do 10 lat. Wszystkie kostiumy wykonano z miękkich i rozciągliwych materiałów, dzięki czemu maluchy będą czuły się w nich komfortowo i swobodnie.

www.samanthasage.com