- Dobra, towary i prezenty luksusowe – SPEND IT - http://spendit.pl -

Męskie królestwo

Lustereczko, lustereczko powiedz przecie…kto jest najpiękniejszy w świecie? Powiedzenia tego przypisywanego kobietom teraz można śmiało nauczyć Panów, bo przecież to oni coraz odważniej i śmielej, bez żadnych obiekcji i rumieńców zawstydzenia odwiedzają salony kosmetyczne.

Fakt ten wykorzystał Bulgari Hotel and Spa w londyńskim [1] Knightsbridge znany ze swojego ekskluzywnego centrum odnowy biologicznej. Teraz, w odpowiedzi na potrzeby współczesnych i bardzo wymagających mężczyzn, dbających o swój perfekcyjny wygląd, otworzono tutaj specjalne – męskie SPA.

Na najwyższym piętrze hotelu znajduje się „Gentlemen’s Grooming Nirvana” do którego kobiety nie mają wstępu. To właśnie tutaj oferuje się szeroki zakres zabiegów na twarz i ciało dopasowanych do skóry mężczyzn – tonizowanie, oczyszczanie, nawilżanie, woskowanie, profesjonalne golenie na mokro akcesoriami Edwin Jagger, stylizację włosów produktami American Crew, masaże, manicure i inne.

Panowie pod okiem ekspertów, podczas zabiegów kojących umysł i ożywiających ciało, odpoczną, zaznają porządnej dawki relaksu, zatroszczą się o swój nienaganny image– nie jak księżniczki, ale z pewnością jak królowie. A pomiędzy takimi przyjemnościami mogą zapalić cygaro zakupione w hotelowym sklepie Edward’a Sahakian lub wypić drinka w barze.