Świat mody opanowało lato w naturalnym wydaniu oferująca klasyczną wygodę. Radosne, stylowe i swobodne, malowane  piaskowym beżem, ceglastą czerwienią, ciemnym granatem nieba, głęboką zielenią i nieśmiałym łososiowym. To właśnie natura w towarzystwie prostoty i minimalistycznych krojów konsekwentnie występuje w projektach Liny Raitum, założycielki Paade Mode z Łotwy, która tworzy ubrania dla dziewczynek i chłopców w wieku do ośmiu lat.

Marka propaguje ekologiczny styl życia, podkreślając go zarówno w fasonach, kolorach i tkaninach swych ubrań, szytych ręcznie na Łotwie w limitowanych edycjach, w sam raz dla eko- dzieciaków. Miękkie dzianiny z wełny merynosa, bawełny i jedwabiu to kręgosłup obszernej kolekcji, w której pojawiły się: przyozdobione materiałowymi kulami legginsy, długie i ciepłe swetry, spodnie, sukienki na każdy dzień, kamizelki, lniane koszule, kurtki i płaszcze. Trwałe (odzież nie płowieje, ani nie rozciąga się), kolorystycznie bezpieczne, intrygujące w swej prostocie, kojarzone słusznie z litewskim chłodnym klimatem, prezentują esencję dobrego smaku bez skłonności do przesady i kiczu.

Paade Mode stojąc na straży wzornictwa które nie przemija, oferuje w szerokim rozumieniu bezpretensjonalną modę użytkową dla najmłodszych, oszczędną ale bogatą w przesłaniu, bo firma wspierając naturalne piękno „chce uniknąć dominacji nad dzieckiem i pragnie szanować jego osobowość”.

Ceny zaczynają się od 40 euro za leginsy, kończą na 150 za kurtki i płaszczyki.