Jak ukraść księżyc” podbiło kina w 2010 roku. 3 lata później „Minionki rozrabiają” zarobiło niemal miliard dolarów. Trzecia część przygód Gru przewidziana jest na 2017 rok, ale już najbliższego lata trzy odważne i nieprzywidywalne postacie z filmu: Minionki Kevin, Stuart i Bob wyruszą w świat w poszukiwaniu nowego Pana.

Minionki żyją na tej planecie dużo dłużej niż my” obwieszcza narrator i rzeczywiście- oto widzimy maluchy podążające wpław na wyspę w czasach prehistorycznych, gdzie wybierają TRexa, na swojego nowego lidera. Ale narrator spieszy wyjaśnić: “Znaleźć Mistrza nie było takie trudne. Utrzymać go.. o, to wymaga dużo więcej pracy”. Po tym, jak dinozaur, Napoleon i Drakula kończą tragicznie z winy Minionków, postanawiają one udać się do samotni, czyli na Antarktydę.

Czy na pewno była to dobra decyzja i co ich spotka w Nowym Jorku w 1968 roku, albo “42 lata przed epoką Gru” bedziemy mogli przekonać się już w lipcu 2015 roku.

Bo w przeciwieństwie do wielu innych filmów, aby pójść do kina na kolejne przygody Minionków, rodziców nie trzeba długo namawiać.