Skórzane akcesoria są synonimem dobrego smaku a limitowane edycje produktów bywają dostępne tylko dla wybranych. Doskonałym przykładem jest ekskluzywny zestaw skórzanych akcesoriów, zaprojektowanych przez markę Montblanc, które od maja można kupić wyłącznie w londyńskim Harrodsie na Knightsbridge.

Nazwany Meiestruck, od najbardziej znanego pióra firmy, pochodzącego z 1924 roku, zestaw składa się z czterech elementów, utrzymanych w kolorze zieleni. Do dyspozycji są etui na iPhone 5 i tablet, portfel oraz elegancka teczka, która pomieści pozostałe akcesoria, tworząc z nimi bardzo stylowy komplet. Cały zestaw został wykonany ze naturalnej, jagnięcej skóry, natomiast do produkcji teczki wykorzystano skórę aligatora. Jest ona ponadto wyposażona w diamentowe, inkrustowane zapięcie, doskonale oddające jej ekskluzywny charakter. Teczka ta jest zresztą najdroższą rzeczą wyprodukowaną do tej pory przez Montblanc. Jak wszystkie produkty tej niemieckiej firmy, również i ten komplet został wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły. Staranne wykończenie i najwyższa jakość materiałów wykorzystanych przy jego produkcji w połączeniu z klasyczną stylistyką sprawia, że zestaw doskonale odpowiada potrzebom współczesnych biznesmenów, ceniących sobie elegancki wygląd.

Ci, którzy chcieliby nabyć te wyjątkowe akcesoria na własność muszą się jednak pospieszyć gdyż zestaw będzie dostępny w sprzedaży tylko przez ograniczony czas. Każda sztuka wykonana została ręcznie we Florencji wyłącznie w limitowanej ilości egzemplarzy, co również tłumaczy ceny: za jedyną w swoim rodzaju teczkę trzeba zapłacić 31 tys. funtów, etui na tablet kosztuje 470 funtów (50 sztuk), portfel 185 funtów, zaś etui na tablet 175 funtów (po 100 sztuk).

Zdjęcia: pasionlujo.com