W odpowiedzi na potrzeby zamożnych rodziców Versace wypuścił na rynek wózek, do kupienia wyłącznie w londyńskim domu handlowym Harrods.

Versace Modular System, The Book Plus to nowoczesny czterokołowiec, który będzie użyteczny już od pierwszych dni po narodzinach aż przez kolejne trzy lata. Nowy wózek od Versace to wielofunkcyjne urządzenie stworzone dla wygody dziecka i  samozadowolenia rodzica. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarna z neoprenu i biała ze sztucznej skóry. The Book Plus ma regulowane oparcie i podnóżki, pięciopunktowy pas bezpieczeństwa i uchwyt na kubek. Dodatkowym udogodnieniem zarówno dla matki, jak i dla ciekawego świata dziecka jest możliwość montowania gondoli twarzą do rodzica lub do drogi. Pod wózkiem jest koszyk na zakupy, a w zestawie znajduje się również pikowana torba, swoim wyglądem i kształtem przypominająca damską torebkę, którą z powodzeniem można założyć także do codziennego stroju. Ponieważ dzieci często śpią na spacerach, Versace pomyślał i o tym. Do wózka dostaniemy przenośny fotelik z funkcją bujania i osłoną przed deszczem i wiatrem.

To nic, że jego cena to aż 4000 dolarów. Nie szkodzi rownież, że poza szykownym designem niczym nie różni się od innych wózków. Na pewno znajdą się tacy, którzy stwierdzą, że ich dziecko powinno jeździć w The Book Plus od Versace.

Zdjęcia: luxplanet.ua