Na skraju wsi Borsuki, w Parku Krajobrazowym „Podlaski Przełom Bugu” zgodnie stoją obok siebie dwór i zaścianek – jeden piękniejszy od drugiego. Wespół tworzą wyjątkowo urokliwy  ośrodek wypoczynkowy na Podlasiu.

Te dwa stylowe, stare budynki to Dwór Zaścianek. 100 lat temu jeden z nich był szkołą, drugi – plebanią kościelną. Obecnie oba dostosowane są do przyjmowania gości na pobyty wczasowe, krótsze lub weekendowe. Ośrodek wspaniale łączy tradycję i nowoczesność. Stylowe wnętrza pokojów wyposażonych w piękne, unikalne sprzęty z minionych epok oraz wielce smakowita kuchnia harmonijnie współgrają z ofertą wypoczynku i relaksu dostosowaną jak najbardziej do potrzeb współczesnych turystów. Mało kogo nie zachwyci możliwość spania w ogromnym, rzeźbionym łożu z prawdziwego drewna lub perspektywa kąpieli w tradycyjnej ruskiej bani. Zwolennicy nowoczesnej armatury łazienkowej będą usatysfakcjonowani w takim samym stopniu, co amatorzy dawnych rozwiązań: każdy pokój we Dworze Zaścianek wyposażony jest w  nowoczesne zaplecze sanitarne, z wannami do hydromasażu włącznie. Goście, którzy pragną dokładniej zadbać o zdrowie cielesne i psychiczne, zapewne chętnie skorzystają z oferty wellness i masaży: od tradycyjnych po tak smakowite nowości jak masaż miodem czy czekoladą. Pasjonaci aktywnego wypoczynku mogą ruszać w teren z kijkami do nordic walking, na koniach lub pieszo: w tym na ryby i dary lasu.

We Dworze Zaścianek wyśmienicie dbają o komfort podniebienia i sytość żołądka: do wyboru jest swojskie jadło, samodzielnie przygotowywane przez gospodarzy ośrodka wędliny albo też kuchnia dietetyczna.

Dwór Zaścianek zaprasza na wypoczynek gości indywidualnych, a także grupy zorganizowane. Można tu przyjechać na bal, wpaść na spotkanie biesiadne z muzyką na żywo, pobyć przejazdem albo też spędzać czas pracowicie: na spotkaniach biznesowych czy szkoleniach. Można też ofertę wypoczynku przygotować indywidualnie – pod własne potrzeby.

www.Zascianek.home.pl