Okazuje się, że nawet niemowlaki mogą prezentować się niezwykle glamour i to już od pierwszych dni życia. Amerykańska firma Heelarious stworzyła buty na obcasach dla dziewczynek w przedziale wiekowym od 0 do 6 miesięcy.

Pomysł może wydawać się nieco zwariowany, jednak świadomość, iż nie są to z pewnością buty do chodzenia, powinna nieco uspokoić zaniepokojone mamy. Obcasy zostały wykonane z miękkiego materiału, więc na pewno będą całkowicie bezpieczne i wygodne dla naszego malucha. Wygląda na to, że małe fashionistki mogą dostać swoje pierwsze szpilki jeszcze przed postawieniem pierwszego kroku. Te niezwykłe buty to doskonały argument na to, że już w niemowlęcym wózku trzeba wyglądać elegancko i modnie. Dziecięce szpilki dostępne są w czarnym i różowym kolorze, dla małych wielbicielek wyrazistych printów stworzono wzorzyste modele przywodzące na myśl lamparcie cętki lub paski zebry. Stylistką buciki przypominają te, które nosiła urocza Smerfetka uwielbiana przez wiele pokoleń rodziców potencjalnych posiadaczek niemowlęcych obcasów.

To idealna propozycja dla rodziców, którzy swoim dzieciom chcą podarować prezent, który nawet za kilkanaście lat, uwieczniony na zdjęciach będzie wywoływał uśmiech na twarzach ich, dorosłych już, właścicielek.

zdjęcią: Heelarious