Od kilku lat Omega jest oficjalnym partnerem filmów o przygodach 007. Zegarki z grecką literą alfabetu zastąpiły te z literką “R” na przegubie ręki Bonda i zwyczajem jest, że każdy  film serii niesie za sobą upamiętniający go model czasomierza. W listopadzie tego roku agent Jej Królewskiej Mości zmierzy się z kolejnym arcyłotrem w obrazie “Spectre” i z tej okazji Omega wypuściła Seamaster Aqua Terra 150m James Bond Limited Edition.

Zegarek został zaprojektowany na bazie standartwego modelu Seamaster Aqua Terra, lecz zawiera kilka unikatowych elementów łączących go z Bodem, jak herb rodowy rodziny wkomponowany w granatowy cyferblat oraz umieszczony na żółtej, sekundowej wskazówce.

Rotor mechanizmu o kształcie lufy pistoletu tego 41,5 mm zegarka można obserwować przez kryształowe okienko na tylnej części tarczy. Jeśli chodzi o elementy techniczne, Seamaster Aqua Terra 150m James Bond Limited Edition jest napędzany najnowszym mechanizmem co-Axial calibre 8507 oraz zaopatrzony w najnowsze odkrycie Omegi, najlepszy na rynku system antymagnetyczny o sile ponad 15000 Gaussa.

Zegarek zostanie wyprodukowany w ilości 15007 sztuk.