Wydawało się, że w dziedzinie luksusu dla dzieci wszystko już było. Wózki sygnowane przez Astona Martina, projektowane przez Versace, malowane przez Warhola czy z symbolem BMW na kołach. A jednak nie.

Oto nowa  gratka dla stylowych rodziców, którzy, oprócz wygody i odrobiny luksusu, chcą swojemu dziecku ofiarować modny pojazd. Już ponad rok temu włoski dom mody Fendi nawiązał współpracę z producentem akcesoriów dla maluchów, Inglesina, a teraz na rynku pojawiły się kolejne owoce tej współpracy czyli wózki z serii Pequin. Te wyjątkowe spacerówki prezentują prawdziwą klasę w połączeniu z wyrafinowanym smakiem. Jeśli nawet pociecha nie jest do końca świadoma tego w czym wyjeżdża na codzienne spacery, to z pewnością docenia wygodę, jaką czuje w takim wózku.

Pequin jest miękki i bezpieczny, a do tego zaprojektowany z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Ergonomiczny i przytulny, już na pierwszy rzut oka widać, że prezentuje komfort i elegancję. Wózki z serii Pequin stworzone zostały w dwóch kolorach: w modnym ostatnio beżu oraz w nieśmiertelnym – czarnym. Obydwa wyposażone są w obrotowe koła, dzięki którym pojazd jest zwrotny i łatwy do prowadzenia. Pod wózkiem obowiązkowo znajduje się koszyk na zakupy z elastycznej siatki, który pomieści podręczne sprawunki. Na kołach oraz rozkładanym daszku widnieje logo Fendi, które zapowiada, że ten wózek to nie zwykła spacerówka, a najwyższa klasa jazdy. Jeśli zatem jesteś rodzicem, który kocha modę, a luksus i wygoda też nie są obce, radzimy bliżej przyjrzeć się temu projektowi (cena: 1.150 dolarów).