O nas

Portal lifestylowy SPEND IT to rzetelne kompendium informacji o pięknych rzeczach, ciekawych wydarzeniach i wyrafinowanych sposobach spędzania czasu. To miejsce, które staje się inspiracją do poznawania nowych smaków życia.

W natłoku serwisów zapełnionych kilkuzdaniowymi publikacjami brakowało nam miejsca, w którym mogłybyśmy znaleźć ciekawe artykuły o nowościach godnych uwagi, ekskluzywnych podróżach czy nawet produktach dla dzieci z kategorii premium. Czegoś, czym w dobie Internetu można zastąpić papierowe miesięczniki przeglądane przy filiżance herbaty lub kawy. Stąd właśnie pomysł na SPEND IT”  – wyjaśniają założycielki serwisu. – „To miejsce dla osób zmęczonych krzykliwymi nagłówkami i kontrowersyjnymi tematami. Coś dla Internautów, którzy szukają piękna, doskonałej jakości i niebanalnych rozwiązań„.

Gdzie zjeść wykwitną kolację, jakie wino wybrać, dokąd wyjechać w podróż czy na weekend, jaki hotel zarezerwować – to tylko kilka z przydatnych informacji, które można znaleźć na stronach SPEND IT. Nowością w serwisach tego typu jest odrębny dział poświęcony wyłącznie produktom i usługom dla dzieci, z pomysłami na to, jak zadbać o najwyższy komfort swoich pociech.

SPEND IT to sposób by odnaleźć własną drogę pośród najbardziej kuszących i najbardziej pożądanych przyjemności.  Wybierz się z nami na luksusowy wypoczynek, poznaj ciekawe miejsca podczas ekskluzywnych wakacji, podróżuj luksusowymi samochodami, ciesz się modnymi dodatkami, śledząc aktualne trendy w modzie, otaczaj się pięknem kreowanym przez Art Design i wykwintnie zaaranżuj pokój dziecięcy.