Potrawy zaplanowane, prezenty kupione, a choinkę ubierzecie dopiero w Wigilię? Czas wreszcie pomyśleć o sobie, jak olśnić wszystkich i nie pokazać, jak bardzo napracowałyśmy się przed najważniejszą kolacją roku.

Pomóc może w tym dobry make-up, ważny zarówno w czasie Świąt, jak i w trakcie szampańskiej sylwestrowej zabawy. Polecamy dwa kosmetyki z limitowanej edycji marki T. LeClerc. Pierwszy to puder, inspirowany … śniegiem, białym i puszystym, skrzącym się srebrzyście w blasku zimowego księżyca z kolekcji gwiazdkowej (w jej skład prócz pudru wchodzą również dwa cienie do powiek: błyszcząca szampańska Aqua i inkrustowany brokatem, czarny Galaxie). Poudre de Minuit to nie tylko gwarancja idealnie gładkiej, aksamitnej skóry, ale także delikatnego, eleganckiego połysku. Skóra muśnięta księżycowym blaskiem i śnieżnym pyłem lśni szykownie, a jednocześnie niezwykle kusząco i zmysłowo.

A skoro lśni skóra, paznokcie nie powinny jej ustępować. Lakier Galuchat z limitowanej kolekcji jesieno-zimowej Paris L’Hiver (także T. LeClerc) to miliony białych i czarnych drobinek zawieszonych w przezroczystej bazie. Wystarczy jedna lub dwie warstwy na dowolny kolor lakieru, by uzyskać oryginalny efekt. Paznokcie lśnią, mienią się, a przy tym wyglądają bardzo elegancko.

Poudre de Minuit, 295 zł

Cienie do powiek Aqua i Galaxie, 112 zł

 Galuchat, 72 zł

Wszystko do nabycia w Perfumeriach Quality.