Życie Bruce’a Wayne’a diametralnie zmieniło się, po tym jak pewnego wieczora bezwzględny bandyta zamordował na jego oczach oboje rodziców. Gdy chłopiec wyrósł na dorodnego mężczyznę, postanowił wypowiedzieć wojnę złu. „Nikt nigdy nie będzie już tak cierpiał” te słowa jak mantra przewijały się w jego głowie, a Gotham City zyskało własnego anioła stróża. Bruce Wayne zmienił życie wielu ludzi, choć był postacią fikcyjną, wielbiony jest do dziś przez rzesze fanów. Batman – to jego drugie imię i superbohater, którego chyba każdy zna.

Ku uciesze entuzjastów tej postaci włoski producent materiałów piśmienniczych Montegrappa wspólnie z Warner Bros. Consumer Products przygotowały specjalną 3-częściową kolekcję gadżetów sygnowanych właśnie logiem czarnego nietoperza. Pióro, zegarek i spinki do mankietów elegancko zapakowane w pudełko, nawiązujące do postaci Mrocznego Rycerza, na pewno staną się „must have” nie tylko eleganckich fanów. Już samo opakowanie robi wrażenie. Na zewnętrznej części wieczka widnieje duże logo Batmana, a od wewnętrznej strony – zdjęcie Gotham City wykonane na pleksiglasie. Pióro zrobione jest z czarnego aluminium (jak kostium Batmana), na którym, podobnie jak i na stalówce, wygrawerowane są symbole nietoperza. Zegarek, pokryty jest 42 mm wodoodporną stalą nierdzewną, a pasek z powłoki węglowej z klamrą z PVD. Na jego tarczy, zamiast godziny 12 znajduje się logo Batmana, a z boku obudowy zobaczymy napis: „Montegrappa”. Nie trzeba chyba podkreślać jak bardzo wytrzymały i solidny jest ten czasomierz. Cały zestaw dopełniają spinki do mankietów, kruczoczarne, owalne z i z logiem telewizyjnego bohatera, a dzięki efektowi 3D, zyskujące nowoczesny wygląd.

Montegrappa oferuje 1939 (rok pierwszego wydania komiksu z Batmanem) piór i długopisów w cenie 3350 i 2600 dolarów, zestaw zawierający zegarek, spinki i długopis (500 sztuk) za 4945 dolarow a także inny, w którym zamiast długopisu jest pióro za „jedyne” 5695 dolarów.

Z takim sprzętem i ty możesz stać się Batmanem.

Zdjęcia: montegrappa.com