Marka Chanel cieszy się niesłabnącą popularnością. Kochają ją kobiety z klasą, kochają gwiazdy, a teraz będą ją jeszcze kochać wszystkie panny młode. Chociaż kojarzy głownie się z modą i ekskluzywnymi perfumami, teraz ma szansę kojarzyć się ze ślubnym doradztwem.

Chanel uruchomiła bowiem niedawno serwis kosmetyczny dla przyszłych panien młodych. W dwóch swoich butikach: Covent Garden oraz Bond Street w Londynie prowadzi konsultacje przedślubne. Za 90 funtów można wybrać interesującą usługę, a do wyboru mamy: makijaż ślubny, wybór zapachu perfum i pielęgnacja twarzy. Każda jest ściśle spersonalizowana i prowadzona przez najlepszych specjalistów od pielęgnacji skóry oraz wizażystów.

Eksperci Chanel poprowadzą każdą przyszłą pannę młodą przez cztery etapy, które ją czekają zanim zostanie żoną i pokażą jak się ubrać, umalować i jak dobierać perfumy do okazji i stroju. Bycie narzeczoną to bardzo ważna i zarazem stresująca rola, jak się do niej przygotować? Tego właśnie można się nauczyć w jednym z salonów Chanel w Londynie. Jak wiadomo pamięć jest bardzo ulotna, szczególnie w stresie, ale nawet o tym pomyślano. Każda przyszła panna młoda otrzyma dziennik, w którym będzie mogła zapisywać wszystko czego się nauczyła, a nawet wklejać zdjęcia. „Każda panna młoda wie, że kluczem do udanego ślubu jest dobre przygotowanie. Pielęgnacja skóry, makijaż, wybór odpowiednich perfum – jeśli to wszystko przygotujesz wcześniej, możesz być spokojna, bo na pewno będziesz absolutnie najpiękniejsza w tym szczególnym dniu” – przekonuje Chanel.

Przyszła panno młoda – chyba nie ma się nad czym zastanawiać?