Wygodne pantofle na płaskim obcasie mogą być tak eleganckie, że zajmą miejsce na czerwonym dywanie. Marka Charlotte Olympia zaskoczyła nas niezwykłym obuwiem, które można założyć na każdą okazję. Te buty pokochały ikony mody. Sarah Jessica Parker używa ich na co dzień, a Taylor Swift została przyłapana trzykrotnie, w trzech różnych parach. Alexa Chung z kolei założyła czarne, haftowane Kitty Flats do czerwonej sukienki Valentino.

Tajemnicą tych butów jest nie tylko wygoda, jaką zapewniają swoim użytkowniczkom, ale także urocza elegancja. Jednakże umiejętne połączenie szykownych kreacji z obuwiem Charlotte Olympia Kitty Flats to sztuka, której większość wielbicieli mody stara się nauczyć.

Charlotte Olympia Kitty Flats wykonuje się tradycyjną technologią, a nad ich stworzeniem pracują włoscy rzemieślnicy. Ze względu na ręczną produkcję każdy egzemplarz jest unikalny i jedyny. Buty zrobione są z miękkiej skóry, pokrytej welurem na zewnątrz i gładkiej, delikatnej w środku. Lekko zaokrąglony nosek ma charakterystyczny kształt kociego pyszczka, który wyhaftowany został złotą nicią. Dzięki takiemu projektowi obuwie jest zarówno bardzo eleganckie, jak i wygodne. Obcas ma tylko 15 milimetrów wysokości, lecz kobiece nogi w tych butach wyglądają naprawdę dobrze.

Charlotte Olympia Kitty Flats to całkiem kosztowne obuwie, w zależności od koloru i materiału ich cena waha się między 465-545£. Prawdziwym fashionistkom, które właśnie szykują kreację ślubną, marka proponuje satynowe szpilki na 11cm obcasie za 620£.

Do kupienia na www.charlotteolympia.com