Po raz kolejny Lemi Group postawiła na proste i skuteczne rozwiązania, łącząc funkcjonalność z włoskim designem, co w efekcie dało innowacyjny produkt służący do maksymalnego relaksu i błyskawicznej regeneracji ciała.

Dzięki Aemotio Spa kobiety mogą mieć teraz profesjonalne SPA we własnym domu. Co prawda koszt tej przyjemności to 30 000 dolarów, ale cóż to znaczy w porównaniu z gładką skórą, młodym wyglądem i świetnym samopoczuciem?

Wielofunkcyjna kabina z regulowaną elektrycznie wysokością posiada podgrzewany materac wodny, łaźnię parową z aromaterapią, savonage z pianką oczyszczającą i prysznicem Vichy, które wspomagają tradycyjne zabiegi upiększające na twarz i ciało: zabiegi relaksacyjne, wyszczuplające, ujędrniające, antycellulitowe, tonizujące, peelingujące oraz różnego rodzaju maseczki. Na tym nie koniec, dzięki Aemotio Spa można też skorzystać z kąpieli parowej, terapii kolorami, talasoterapii, hydromasażu czy leczenia borowinowego.

Woda, światło, piana i kolor – to cztery elementy odpowiedzialne za intensywne chwile przyjemności w „kokonie” oferującym odpoczynek po ciężkim dniu (lub przed intensywnym wieczorem).

Aemotio Spa (w kolorach czarnym lub białym) jest doskonałe do uzdrowisk, hoteli, salonów piękności i gabinetów odnowy biologicznej oraz użytku domowego, jednak przy większości działań pielęgnacyjnych potrzebna będzie pomoc sprawnych dłoni  doświadczonej kosmetyczki.

zdjęcia:lemigroup.com