W ofercie niemieckiego Koko von Knebel znajduje się wszystko to, co potrzebuje każdy „modny” pies, bo zgodnie z motto producenta – każdy pies jest gwiazdą. Jednak wśród obroży, kocyków czy zabawek znajdziemy także prawdziwą gratkę, czyli porcelanowe miski wysadzane szlachetnymi kamieniami z kolekcji Platinum Blingmania.

Miski produkowane są w jednej z najstarszych, bo w założonej w XVIII wieku, europejskich fabryk porcelany. Wszystkie surowce użyte do ich wytwarzania są jak najbardziej naturalne i przyjazne dla środowiska oraz bezpieczne dla naszego czworonoga. Są żaroodporne, łatwe do mycia (także w zmywarce), odporne na uderzenia i zadrapania, a producent zapewnia, że wyjątkowe właściwości i wygląd potrafią utrzymać przez wiele lat. Z pewnością nie tylko nasz pies, ale i my bylibyśmy z takiego gadżetu zadowoleni.

Kolekcja Platinum Blingmania zawiera dwa rozmiary misek. Mniejsza ma około 15 centymetrów średnicy i pojemność 350 mililitrów, a większa – 22 cm średnicy i mieści 800 ml. Są koloru białego, a powierzchnię wyłożoną kamieniami powyżej i poniżej zdobi platynowa linia. Platynowe jest również logo firmy umieszczone na dnie każdej miski.

To wszystko sprawia, że Koko von Knebel wysoko oszacował cenę swoich misek, których ilość jest oczywiście mocno limitowana. Trzeba za nie zapłacić 699 euro (kupując zestaw dwóch misek otrzymamy rabat w wysokości 20%), ale z pewnością chociaż trochę wynagrodzi nam to radość naszego czworonoga z posiadania wyjątkowej miski. Poza tym zawsze można to potraktować jako oryginalny element wystroju wnętrza lub po prostu pojemnik na drobiazgi.