Posiłki serwowane w domu wcale nie muszą być sztampowe i nudne. Wystarczy zaopatrzyć się w ciekawe gadżety kuchenne, dzięki którym nawet najprostsza potrawa zyska zupełnie nowe oblicze.

W przypadku pizzy takim niebanalnym dodatkiem może okazać się nóż do krojenia w kształcie statku kosmicznego Enterprise NCC-1701 z serii Star Trek. Jest lekki, waży zaledwie 266 gramów, a ostrze o średnicy 10 cm zostało zrobione z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Dzięki temu krojenie pizzy przy jego wykorzystaniu to czysta przyjemność. Na wygodę użytkowania noża wpływa także wyprofilowany uchwyt ze stopu cynku, zwieńczony chromowanym wykończeniem. Dzięki niezaprzeczalnym walorom użytkowym nóż powinien zdobyć sobie uznanie nie tylko w oczach miłośników serialu Star Trek, ale wszystkich, dla których przebywanie w kuchni to czysta przyjemność. Nie da się jednak ukryć, że to właśnie fani Star Treka byli grupą docelową, z myślą o której zaprojektowano ten niebanalny nóż. Jego premiera zbiegłą się z pierwszymi trailerami nowego, pełnometrażowego filmu JJ Abramsa, „Star Trek Into Darkness”.

Nóż do pizzy w kształcie Enterprise można kupić w dwóch wersjach, powleczoną 24 karatowym złotem w cenie 99,99 dolarów lub ze stali nierdzewnej za 29,99 dolarów.

Więcej na: http://www.thinkgeek.com