Do prawidłowego rozwoju dzieci potrzebują aktywności. Poprzez zabawy ruchowe stymulowany jest rozwój fizyczny, duchowy, emocjonalny. W ten sposób dziecko ma możliwość poznania własnego ciała oraz otaczającego świata. Idealnie byłoby, gdyby każdego dnia maluchy mogły szaleć do woli na placu zabaw wśród drabinek i huśtawek. Niestety bardzo często rodzice nie mają tyle czasu albo pogoda za oknem nie sprzyja spacerom. A może by tak urządzić plac zabaw w domu?

 

 

Na pewno każdy pamięta czasy, gdy jako dziecko wymyślał coraz to nowe zabawy w domu: tor przeszkód z poduszek, indiański namiot pod stołem, tunele z krzeseł i koca. Dzieci mają niesamowitą wyobraźnię. Uwielbiają bawić się bez względu na pogodę i porę roku. Jednak rodzice nie zawsze mogą sprostać wymaganiom małych urwisów. Życie w ciągłym biegu, brak czasu i szybko zmieniająca się pogoda wcale nie muszą oznaczać dla twojego dziecka nudnego siedzenia w domu. Łóżko piętrowe ze zjeżdżalnią, kryjówka idealna do gry w chowanego, ścianka wspinaczkowa, tablica do rysowania, drabinki – a wszystko to w dziecięcym pokoju. Bajka? Nie! – rzeczywistość w zasięgu ręki.

 

Amerykańska firma CedarWorks jest producentem drewnianych mebli i placów zabaw dla dzieci. Kolekcja Rhapsody to doskonałe rozwiązanie na urządzenie dziecięcego pokoju funkcjonalnie i zgodnie z potrzebami naszej pociechy. Połączenie łóżka z placem zabaw jest idealnym pomysłem na zaaranżowanie małego pomieszczenia. Piękne wykończenia, radosne wzory, jasne kolory i naturalne materiały są najważniejszymi atutami tych mebli. W tak urządzonym pokoju żadne dziecko nie będzie się nudzić, nawet w najbardziej deszczową pogodę. CedarWorks dba nie tylko o komfort zabawy, ale także o spokój rodzica – wszystkie meble wykonane są z największą starannością i dbałością o bezpieczeństwo najmłodszych.

 

Na stronie producenta obejrzeć można przykładowe inspiracje lub pokusić się o stworzenie własnego projektu, według którego zostaną wykonane meble. A może wspólnie zaprojektujecie plac zabaw, który stanie w dziecięcym pokoju? Daj się ponieść wyobraźni i stwórz razem z dzieckiem królestwo, w którym będzie się czuło jak w bajce.

 

Więcej informacji i projektów na: www.cedarworks.com