Pomysły na aranżację dziecięcego pokoju ograniczać powinna wyłącznie wyobraźnia, której nie brakuje projektantom. Na rynku dostępnych jest coraz więcej rozwiązań, które taką przestrzeń pomagają wspaniale zagospodarować.

Jednym z najbardziej istotnych elementów wyposażenie jest jednak łóżko dla małego szkraba, a decyzja o jego wyborze nie jest łatwa. Małe czy duże, piętrowe z przestrzenią do pracy pod spodem czy jednak parterowe, bo bezpieczniejsze, takie w kształcie samochodu czy może idiańskiego wigwamu – wymieniać można wprost  bez końca.

Nas zauroczyło rozwiązanie bardzo przytulne – pluszowe łóżko amerykańskiej firmy IncrediBeds, które jest po prostu wielką maskotką. Doskonałe już dla dzieci od drugiego roku życia, ponieważ posiada odpowiednie zabezpieczenie przed spadnięciem, a także dodatkowy materacyk na wypadek nocnego moczenia. Na dodatek łóżko rośnie razem ze swoim właścicielem, więc może posłużyć przez kilka dobrych lat. Oczywiście jak na prawdziwą maskotkę przystało, zwierzak ma odpowiednie ubranka, które pełnią funkcję prześcieradła. Można także zafundować mu nową fryzurkę albo zmienić kolor oczu. W ofercie do wyboru jest miś (dla dziewczynki lub chłopca), pies lub dinozaur, a starszym dzieciakom, które wolą spać w bezpiecznych ramionach bajkowej postaci, producent oferuje model Spider-Mana lub Hello Kitty. My widzimy tylko jedną poważną wadę – ściągnięcie malucha rano z łóżka stanie się poważnym wyzwaniem.

Ceny tych ogromnych pluszaków zaczynają się od 149$ i można zamówić je z dostawą do Polski.

www.IncrediBeds.com