Przygody Alicji w Krainie Czarów zaczęły się od upadku do króliczej nory, ale przygody tych małych Alicji mają miejsce wysoko w chmurach. Firma czarterująca samoloty, Vista Jet, wraz z organizatorem imprez i eventów dla dzieci Sharky&George przygotowały specjalną ofertę- herbatkę z Szalonym Kapelusznikiem na pokładzie prywatnego samolotu.

Na spotkanie, poza uszczęśliwionymi maluchami stawiają się aktorzy przebrani za bohaterów słynnej powieści Charles’a Lutwidge Dodgson’a, znanego pod pseudonimem Lewis Carroll, którzy zabawiają dzieci podczas wycieczki.  Na początku aktorzy spotykają dzieci nie przebrani w kostiumy, wszystko po to, by uniknąć ewentualnego przerażenia i ataku paniki na wysokości 10 kilometrów nad ziemią. Od kosztowania słodkości po układanie domina i zabawy plastyczne, młodzi podróżnicy znajdą tu wszystko, by popołudniowa herbatka przebiegła przy jak najlepszej zabawie, dostosowanej do wieku uczestników. Organizatorzy przetestowali nawet 17 różnych  rodzajów flamastrów by być pewnym, że nikt podczas wyśmienitej zabawy nie uszkodzi nieodwracalnie (bardzo kosztownej) skóry, jaką pokryte są fotele lotnicze.

Koszt zabawy zaczyna się od 4000 dolarów, nie licząc wynajęcia samolotu, co kosztuje dodatkowe 12 tysięcy dolarów za godzinę.

Starsi mogą wybrać podniebną zabawę inspirowaną filmami o Kingsmanach.

Program ruszył 1 czerwca, jest więc szansa, żeby zarezerwować termin jeszcze w tym roku.