Gdy wychodzimy do restauracji jednymi z podstawowych rzeczy na jakie zwracamy uwagę są dobre jedzenie i przyjazna atmosfera. Nikt przecież nie lubi jeść w ciasnej, ciemnej sali, gdzie dym papierosowy drażni oczy. Na pewno nie wybraliśmy się też na obiad do miejsca, które serwuje niesmaczne dania. Ponieważ w większości restauracji obowiązuje już zakaz palenia a kucharze coraz bardziej się starają, wybór miejsca na posiłek jest coraz trudniejszy. Tyle miejsc, a wszystkie podobne do siebie. W takim razie gdzie zjeść dziś obiad?

 

Takich problemów na pewno nie będą mieli ci, którzy właśnie znajdują się na Filipinach.

Restauracja Labassin Waterfall, położona w sercu ośrodka Villa Escudero Plantation and Resort to raj dla dorosłych i dzieci. Kompleks, składający się z restauracji, hotelu i muzeum przyrody to doskonałe miejsce na odpoczynek i relaks na łonie natury. Bambusowe stoły rozstawione w samym środku zielonego lasu, szum wodospadu i ptasie trele sprawiają, że łatwo się zapomnieć. Nie czuć upału ponieważ woda przepływająca pod stopami klientów skutecznie schładza całe ciało. Nikt nie wymaga formalnego stroju a nawet oczekuje się od gości zdjęcia butów. Podczas oczekiwania na posiłek dzieci na pewno nie będą się nudzić, do zwiedzenia jest przecież tyle kryjówek, a spływająca po ścianie woda zachęca do kąpieli. Dorośli także chętnie oddają się rozkoszy wodnych masaży. Zaraz po obiedzie chętnie kładą się jak najbliżej wodospadu i odpoczywają, wsłuchani w jego szum.

 

Restauracja Labassin Waterfall znajduje się w pierwszej dziesiątce najciekawszych miejsc na świecie. Zachwyca nie tylko lokalizacją i przepiękną okolicą, ale także doskonałą kuchnią. Ciekawostką, która na pewno zainteresuje wszystkich ornitologów jest to, że w okolicy Villi Escudero możemy spotkać około 600 gatunków ptaków, z czego 181 spotkamy tylko tutaj i nigdzie indziej na świecie.

 

Źródło: www.villaescudero.com

Zdjęcia:restaurantsinteriordesigns.com