Wiosna i lato przyszłego roku będą uskrzydlone – za sprawą Mini Bee, niewielkich torebek z najnowszej kolekcji Burberry.

Słowo „bee” w nazwie kolekcji nie tylko oznacza pożytecznego owada, ale przede wszystkim nawiązuje do dużej liczby sklepów, w których można kupić produkty Burberry. Torebek nie ma jeszcze w ofercie umieszczonej na stronie internetowej tego prestiżowego brytyjskiego domu mody, ale zaprezentowano je światu na tradycyjnym już dla marki pokazie mody PRORSUM.

Mini Bee to kolekcja damskich akcesoriów noszonych w dłoni lub na ramieniu, z dwoma uchwytami oraz przegródkami w środku, wykonanych z ręcznie malowanej skóry i dekorowanych polerowanymi na wysoki połysk detalami z metalu. Zachwycające kolorystyką Mini Bee różnią się od innych torebek dodatkiem wyjątkowym: możliwością personalizowania zamówionego egzemplarza. Jak? Choćby przez umocowanie na torebce niewielkiej blaszki z wygrawerowanym własnym imieniem i nazwiskiem czy też przez wytłoczenie lub wymalowanie na produkcie swoich inicjałów.

Mini Bee dostępne są w trzech wariantach stylistycznych: cukierkowych pasteli, sportowego szyku Denim i serii Horseferry Check łączącej kraciasty deseń z kontrastowymi barwami. Każda seria jest dostępna w różnych wersjach kolorystycznych. Ceny kształtują się od 2095$ do 2795$.

I jeszcze informacja dla szybkich i zdecydowanych: tylko do 29 września można kupić Mini Bee w specjalnej ofercie post pokazowej.