Zaawansowane technologicznie i wymyślne gadżety to z pewnością doskonałe akcesoria do zabawy, jednak czy naprawdę są naszym dzieciom potrzebne? Często przecież maluchy mają większą frajdę bawiąc się z pozoru mało atrakcyjnymi przedmiotami, takimi jak chociażby stare kartony, butelki czy nawet liście i kamyki, potrzebując jedynie odrobiny zachęty i twórczej inwencji z naszej strony.

Jeżeli jednak brak nam tych atutów, rozwiązaniem mogą być Imaginabox firmy On the Gro – innowacyjne zestawy akcesoriów, które w ekspresowym tempie przerobią zwykły karton w pociąg, samolot czy też w pełni wyposażoną kuchenkę. Wystarczy, że załączone naklejki przykleimy w odpowiednim miejscu, a wszystkie plastikowe części zamontujemy zgodnie z instrukcją (w niektórych zestawach konieczne jest wycięcie na przykład drzwiczek z piekarnika, co zawsze powinna robić osoba dorosła), aby już po chwili dziecko mogło cieszyć się nową zabawką.

Imaginabox nie kosztują wiele, gdyż większość zestawów to wydatek rzędu 20 dolarów i co najważniejsze są one wielorazowego użytku, gdyż w momencie kiedy karton ulegnie zniszczeniu wystarczy zdemontować plastikowe elementy i odkleić naklejki, aby móc ozdobić nimi nowe pudło.

zdjęcia: imaginabox