Przybywając do ośrodka Rayavadee w Tajlandii ma się wrażenie, że w tym oto zakątku zebrano najpiękniejsze fragmenty świata i stworzono z nich jeden cudowny obszar – idealny na podróż życia czy najwspanialszy miesiąc miodowy.

Pięciogwiazdkowy, luksusowy Rayavadee znajduje się w pobliżu miasta Krabi – niepozornej stolicy prowincji o tej samej nazwie, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczej plaży Phranang nad Morzem Andamańskim. Okolica obfituje we wszystkie elementy, na których tęsknie zawieszamy oczy oglądając spoty reklamowe nagrywane gdzieś w bezimiennym raju. Są tu fantastyczne wodospady, wysokie wapienne klify nadmorskie, czarowne zatoczki, samotne skalne wzgórza wystające wprost z morza, szafirowa woda, lazurowe niebo i – oczywiście – bujna, tropikalna zieleń. Kurort Rayavadee położony jest na skraju Krabi’s National Marine Park – jednego z wielu obszarów chronionych w prowincji Krabi. Taka lokalizacja to otwarte zaproszenie do poznania niezwykłej fauny i flory tego zakątka świata. Na eksplorację malowniczych terenów można wybrać się pieszo, łódkami, kajakami czy motorówkami albo wypróbować wyjątkowo niezawodny, wygodny i majestatyczny środek lokomocji w postaci słonia. Miejsc do odkrywania jest tu mnóstwo: przepiękne plaże na wyspach Phi Phi, tajemnicze lasy namorzynowe, niezwykłe trasy wspinaczkowe na skałach, ciche zatoczki, do których można wpłynąć motorówką i zapomnieć o wszystkim, kołysząc się łagodnie na falach. Rayavadee oferuje możliwość samodzielnego organizowania sobie czasu wolnego z wykorzystaniem sprzętu należącego do ośrodka, lub też – skorzystania z wycieczek morskich przygotowywanych przez pracowników kurortu. Po powrocie można zaspokoić głód w należącej do ośrodka wykwintnej restauracji, wypróbować tajskich przysmaków w jadalni z widokiem na morze, posmakować wspaniałych przekąsek i koktajli podawanych na ogromnym, zadaszonym tarasie przy plaży albo też zdecydować się na posiłek w niezwykle tajemniczej Grocie i stamtąd podziwiać przepiękny zachód słońca.

Goście Rayavadee mogą liczyć na zakwaterowanie w apartamentach, willach i pawilonach. Ceny mieszczą się w przedziale między 1400-10 900 zł za noc. Przed wyjazdem koniecznie trzeba zajrzeć do Butiku i wybrać przynajmniej jedną z oferowanych tam luksusowych, tajlandzkich pamiątek.

www.rayavadee.com