- Dobra, towary i prezenty luksusowe – SPEND IT - http://spendit.pl -

Rajska skała

Antyle to całkiem spore skupisko wysp – potencjalny turysta ma w czym wybierać, marząc o podróży na któryś z ich malowniczych zakątków. Jednym z tych piękniejszych jest Saint-Barthélemy.

To niewielka, wulkaniczna wyspa o typowo tropikalnym klimacie. A jednak 20 kilometrów kwadratowych wystarczy, by zebrać wszystkie elementy wakacji marzeń i przyciągnąć gości z całego świata. Doskonałym miejscem do zatrzymania się na St. Barths jest hotel Eden Rock. Otoczony przez białe plaże i rafę koralową, oferuje unikalną atmosferę i doświadczenie jakiego próżno szukać gdziekolwiek indziej.

Villa Rockstar, prócz standardu godnego największych gwiazd showbiznesu, posiada własne studio nagraniowe. Obiekt ten aż kipi luksusem – 4 sypialnie, łazienka pokryta białym złotem, siłownia i barek z 40 rodzajami whiskey. Villa Nina to inny z ewenementów Eden Rock. Wyróżnia ją prywatna galeria sztuki, umożliwiająca kontemplację oryginalnych dzieł fotografii, malarstwa i litografii. To obiekt dla osób o bardziej stonowanym guście, lubiącym włoskie wnętrza i trochę mniej „rockowy” styl.

Znajdzie się tu także bardziej przystępne zakwaterowanie. Apartamenty i domy ulokowane bezpośrednio przy plaży stwarzają doskonałą okazję do rodzinnego wypoczynku; są znacznie tańsze niż ekstrawaganckie wille, ale nie miejmy złudzeń – wynajem nadal słono kosztuje.

Eden Rock posiada dwie własne restauracje. Pierwsza z nich – „Sand Bar” – to doskonałe miejsce na ekskluzywny lunch na plaży, a „On The Rocks” pozwala cieszyć się wykwintnymi kolacjami pod rozgwieżdżonym niebem.

To idealne miejsce zarówno na biznesową podróż, jak i poszukiwania inspiracji w pracy twórczej; pozwala przez kilka dni poczuć się jak prawdziwa gwiazda, której jedynym obowiązkiem będzie budzenie się rano i cieszenie życiem. To jeden z tych przypadków, gdy nazwa miejsca faktycznie oddaje jego charakter.

edenrockvillarental.com [1]